Sullivan

South

SSHS Band web

Rebel

Band

2019 Music in the Castle.

1st place Auxiliary in class 4A
1st place Percussion in class 4A
1st place Music in class 4A
1st place Visual in class 4A
1st place General Effect in class 4A
1st place Band in class 4A

2019 CIPA Finals

Winter Drum line and Varsity Winter Guard came in 1st place in their class and the JV Winter Guard came in 2nd in their class.

 2019 VA High

  • Varsity Winter Guard - 1st in class
  • JV WinterGuard - 5th in class
  • Winter Drumline - 1st in class

2019 Central

Winter Drum line and Varsity Winter Guard came in 1st place in their class and the JV Winter Guard came in 5th in their class.

2018 Music In the Castle - in Class 4A

  • 1st Visual
  • 1st Music
  • 1st Drum Major
  • 1st Percussion
  • 1st Guard
  • 1st Effect
  • 1st in Class.
  • Best soloist of the day.
  • Overall  3rd place.

CONGRATULATIONS to the 2018 All State East Band Participants

9/10 Students

    Marie P. - 4th Chair Blue Band Bass Clarinet
    Aiden P. - 12th Chair Blue Band Trombone
    Mattie W. - 4th Chair Red Band Clarinet
    Laura T. - Red Band Clarinet
    Alex W. - 2nd Chair Red Band Alto Sax
    McKenzie N. - 2nd Chair Red Band Trumpet

11/12 Students

    Rebecca F. - 3rd Chair Blue Band All State Flute
    Molly T. - 16th Chair Blue Band Trumpet
    Sydney M. - 8th Chair Red Band Alto Sax

A special CONGRATULATIONS to Rebecca F. for making All State Band 3 years in a row!

2017 Chilhowie Apple Festival!

Class 6A

Drum Major - 1st

Auxiliaries - 1st

Percussion - 1st

General Effect - 1st

Marching - 1st

Music - 1st

Superior Rating

Class Place - 1st

4A 5A 6A - Champion

Grand Champion

2017 All State East/All State

Congratulations to the following Students who made All Sate East Band and expecially Rebecca Firth and Sydney Mann who made the All State Band

9th and 10th Grade
Rebecca Firth - 2nd Chair Blue Band/All-State: Flute
Sydney Mann - 2nd Chair Blue Band/All-State: Sax
Aiden Ponder - 4th Chair Red Band: Trombone

11th and 12th Grade
Molly Topping - 11th Chair Blue Band: Trumpet
Abby Luster - 5th Chair Red Band: Trombone
Katie Wilson - 2nd Chair Alternate: Clarinet
Paul Petrie - 3rd Chair Alternate: Trumpet
Caleb Hamilton - 4th Chair Alternate: Trumpet

2016 Western Carolina University Tournament of Champions!


1st Place Percussion Class 3A2nd Place Color Guard Class 3A
3rd Place Drum Major Class 3A
2nd Place Class 3A
7th highest scoring band out of 20

2016 All State East/All State

2016 All State East

2019 Sequoyah High School

Winter Drumline and Varsity Winter Guard 1st Place and JV Winter Guard 2nd Place at

2019 ETSU Honor Band

  • Gold Band-
    Claudia McDavid
    Laura Thomas
    Sydney Mann
    Alex Wagner
  • Blue Band-
    Suzannah Norton
    Lily DeBraal

2018 - 6th place in the 37th Annual Tennessee Division II State Marching Band Championship

1st in Percussion

2018 Appalachian State Marching Festival

  • 1st in class 4A in percussion, guard, and marching.
  • 1st in class 4A Overall
  • Tied for 1st overall for the day in percussion, however after a tie breaker we came in 2nd.

Congratulation to our Rebel Band Students!  The following earned a chair in the 2019 All State East Band.  We also had two students that earned a chair in the All State Band.

  • Laura Thomas 9/10 Blue Band/ALL STATE – Clarinet
  • Mattie Wagner 9/10 Blue Band - Clarinet
  • Peyton Steadman 9/10 Red Band - Sax
  • Rebecca Firth 11/12 Blue Band – Flute
  • Rebecca Firth 11/12 Red Band – Piccolo
  • Sydney Mann 11/12 Blue Band/ALL STATE - Alto Sax
  • Sydney Mann 11/12 Blue Band/ALL STATE – Tenor Sax
  • Mackenzie Nicholas 11/12 Blue Band – Trumpet
  • Aiden Ponder 11/12 Blue Band - Trombone

2018 Karns Invitational - in Class 4A

      • 1st Place Guard
      • 1st Percussion
      • 1st Place Band
      • Overall 5th Place

2017 - 4th place in the 37th Annual Tennessee Division II State Marching Band Championship

1st in Percussion

2017 Hilltopper Invitational -

Class 4A

2nd Guard
2nd Percussion
2nd in Class 4A

Overall

3rd in Music

2nd Visuals

2nd Overallin class 3A & 4A

2017 Hardin Valley Spirit of the Valley Competition

2nd Overall

1st in Visual Performance

2016 Hilltopper Invitational -

Class 4A

2nd Guard
1st Percussion
2nd in Class 4A

1st in Music in class 3A & 4A

2016 Chilhowie Apple Festival!

Class 6A

Drum Major - 1st

Auxiliaries - 1st

Percussion - 1st

General Effect - 1st

Marching - 1st

Music - 1st

Superior Rating

Class Place - 1st

4A 5A 6A - Champion

Grand Champion

2016 Music In the Castle Results

CLASS 5A
2nd in Guard
1st in Percussion (and 1st for the day)
1st in Drum Major
2nd in Music, Visual and General Effect
2nd in Class 5A
2nd Highest Score of the Day out of 27 Bands

2015 Hilltopper Invitational

WOW!!! So, proud of the Rebel Band tonight! They performed their best show of the season at the Science Hill competition! They placed 2nd in a class full of great bands and 4th out of 21 total bands! This has been an AMAZING year! Love these kids and love this band! GO REBEL BAND!

2015 Admiral’s Cup Farragut TN

The students performed a great show and placed 4th in their class and 5th overall out of 15 bands at the Farragut competition in Knoxville! There were many GREAT bands there and it was an honor to compete with these groups. GO REBEL BAND!!!

Sullivan South Band participated in a band competition at 2015 Music in the Castle at Tennessee High’s Viking Hall this weekend.  They placed 1st in Percussion, 2nd in Class 4A, and 2nd Highest Scoring Band of the Day.

2015MITC

2015 Chilhowie Apple Festival - The Rebel Band competed in Class 7A and in this class they got the following awards: 

  • 1st in Music
  • 1st in Marching
  • 1st in General Effect
  • 1st Auxiliaries
  • 1st in Percussion
  • 1st in Drum Major  

They received a Superior Rating for their overall performance. 

In Class 4A, 5A, 6A, and 7A there were 10 performing units and the Rebel Band was the Champion for these divisions. 

The Rebel Band was also the Grand Champion out of 23 performing units for the day.

test

Congratulations to all of our 2015 All County Students:

Flutes – L. Meffe, 1st Chair; H. Tranum, 8th Chair

Clarinets – K. Diamond, 1st Chair; M. Zimmerman, 3rd Chair; K. Wilson, 5th Chair; A. Zimmerman, 6th Chair; T. Rose, 7th Chair; J. Schucht, 9th Chair; R. Hilton, 11th Chair

Bass Clarinet – C. Peters, 1st Chair

Saxophones – M. King, 1st Chair; S. Newsome, 2nd Chair; K. Skotty, 6th Chair, K. Floyd, 7th Chair

Tenor Saxophone – B. Hamrick, 2nd Chair

Trumpets – M. Topping, 2nd Chair; L. Brickey, 3rd Chair; C. Hamilton, 6th Chair; J. Starnes, 7th Chair; C. Scarce, 8th Chair

Trombones – A. Luster 1st Chair; J. Wagner, 2nd Chair

Baritones – C. Scarce, 3rd Chair

Tubas – B. Baskett, 1st Chair

Percussion – D. Judge, 5th Chair; C. Jenkins, 6th Chair

Congratulations to the following students who participated in 2015 All State East Auditions and received a placement:

  • L. Meffe - 8th Chair Flute 11/12 Blue Band
  • K. Diamond - 13th Chair Clarinet 11/12 Blue Band
  • M. Zimmerman - 15th Chair Clarinet 11/12 Red Band
  • C. Peters- 1st Chair Bass Clarinet 11/12 Red Band

Congratulations to the following students who participated in 2014 All State East Auditions and received a placement:

  • L. Meffe
  • K. Diamond
  • M. Zimmerman
  • K. Scarce
  • L. Brickey
  • N. Norton
  • J. Brickey
  • G. Bortz
  • C. Peters

Congratulations Rebel Band - Class 5A - 1st in Music, 2nd in Drum Major, 2nd in Class 5A, and 2nd Overall out of 28 bands

2013 MITC
2013 Chattanooga02

CONGRATULATIONS to the following 2014 All-East Participants:

  • Lauren Meffe - 13th Chair - Blue Band Flute (9/10)
  • Katie Diamond - 1st Chair Red Band Clarinet (9/10)
  • Megan Zimmerman - 16th Chair Red Band Clarinet (11/12)
  • Caty Scarce - 2nd Chair Red Band Alto Sax (11/12)
  • Laine Brickey - 1st Chair Red Band Trumpet (9/10)
  • Nick Norton - 10th Chair Red Band Trumpet (11/12)
  • Jake Brickey - 10th Chair Blue Band Trombone (11/12)
  • Guy Bortz - 6th Chair Blue Band Euphonium (11/12)

 

Alternates:

  • Jessica Schucht - Alternate Clarinet (9/10)
  • Curtis Peters - 1st Chair Alternate Bass Clarinet (11/12)
  • Jake Starnes - 9th Alternate Trumpet (9/10)

Congratulations Rebel Band - Division 1 Rating, Best in Class for Drum Major, Guard and Percussion Class 3A

Congratulations Rebel Band on a FANTASTIC ending to the season - Class 5 OPEN - 2nd in Class and 2nd Overall out of 30 bands at the 2013 Southern States Championships

Congratulations Rebel Band - The Sullivan South Band competed in the Inaugural Science Hill Invitational Marching Band Competition in class 4A and placed 2nd in their class. The South Band had the 2nd highest score in the Music Caption for the day and was the 2nd overall highest scoring band for the day.

2013 Crockett

Congratulations to the following 2013 All State East Senior Clinic Band Members and/or Alternates:

Flute

  • Kimberly Parker, 11th Chair Blue Band
  • Erika Sanders, 13th Chair Green Band

Clarinet

  • Katie Masters, 10th Chair Blue Band and ALL STATE EAST
  • Megan Zimmerman Alternate
  • Jessica Schucht, Alternate
  • Brooke Peters, Alternate

Bass Clarinet

  • Curtis Peters, 6th Chair White Band

Alto Saxophone

  • Caty Scarce, 2nd Alternate
  • Peyton Nanney, 9th Alternate

French Horn

  • Christine Sass, 2nd Chair Red Band

Trumpet

  • Nick Norton, 3rd Chair White Band
  • Robert Raible, 3rd Alternate

Trombone

  • Jake Brickey, 4th Chair Green Band
  • Jake Selby, Alternate

Baritone

  • Guy Bortz, 2nd Chair Red Band

Percussion

  • Alex White, Alternate
  • Devin Harris, Alternate
  • Caleb Heard, Alternate
  • Christian Mosley, Alternate

Ordering of bands Blue, Red, Green, White

Congratulations to the Winter Guard on their first performance of the 2013 season at WGI Nashville. They missed finals by 2 spots (only 0.5 points). Great showing Winter Guard - YOU made us PROUD!

Congratulations Sullivan South Winter Guard - 1st Place in SAA Class at the 2013 Volunteer Competition!

Congratulations Rebel Band - Excellent Ratings at the 2013 Upper Area Concert Festival

Congratulations Winter Guard - 2nd Place at the 2013 South CIPA Competition!

Congratulations Winter Guard - 1st Place at the 2013 TN High CIPA Competition!

2012 All County

Flute

  • Kim Parker
  • Erika Sanders
  • Lauren Meffe
  • Sarah Visneski
  • Mandi Veech
  • Gracie Templeton
  • Caraline Manis

Baritone

  • Guy Bortz
  • Cole Wampler
  • MacKenzie Perry

 

Clarinet

  • Katie Masters
  • Megan Zimmerman
  • Abby Nolen
  • Jessica Schucht

French Horn

  • Christine Sass
  • Peyton Cantrell
  • Matthew McPeak

Bass Clarinet

  • Curtis Peters
  • Natalie Stacy

Percussion

  • Devin Harris
  • Caleb Heard
  • Christian Mosley
  • Michael Sanders
  • Alex Mann
  • Dakota Judge
  • Addison Mosley
  • Alex White

Tuba

  • Sydney Luffman

Trombone

  • Jake Brickey
  • Breanna Kinkead

Trumpet

  • Nick Norton
  • Elaine Brickey
  • Robert Raible
  • Connor Scarce
  • Jake Starnes

Alto Sax

  • Caty scarce
  • Peyton Nanney
  • Storm Newsome
  • Matt King
  • Austin Brown

 

1st Chairs - Nick Norton, Kim Parker, Christine Sass, Caty Scarce, Jake Brickey

2013 Junior Clinic Results

JC stands for Junior Clinic and AE stands for All-East, top chairs in Junior Clinic.

Flute:

  • Lauren Meffe - 5th Chair JC
  • Kim Ireson - 1st Alternate

Clarinet:

  • Jessica Schucht - 7th Chair JC and AE
  • Brooke Peters - 9th Chair JC and AE

Saxophone:

  • Chandler Lane - 6th Alternate

Trumpet:

  • Elaine Brickey - 10th Chair JC
  • Jake Starnes - 12th Chair JC

Tuba:

  • Sydney Luffman - 3rd Chair JC and AE

Congratulations to these hard working students!!! This is a great crew and deserve a ton of credit.

CONGRATULATIONS TO THE 2013 SULLIVAN SOUTH MEMBERS OF THE ALL COUNTY BAND

Flute  

  • Lauren Meffe  TIED for 1st

Clarinet 

  • Katie Wilson  2nd
  • Jessica Schucht  3rd
  • Katie Diamond  4th
  • Megan Zimmerman 7th
  • Tara Rose  9th
  • Rebekah Hilton  10th

Bass Clarinet

  • Curtis Peters  2nd

Alto Sax 

  • Caty Scarce  1st
  • Peyton Nanney  2nd
  • Matt King  4th
  • Storm Newsome 5th

Trumpet

  • Nick Norton  1st
  • Laine Brickey  2nd
  • Robert Raible  7th
  • Conner Scarce  11th
  • Jake Starnes  14th

French Horn

  • Peyton Cantrell  4th

Trombone

  • Jake Brickey  1st
  • Abby Luster  2nd
  • Ben Luffman  3rd

Baritone

  • Guy Bortz  2nd
  • Cole Wampler  5th

Tuba 

  • Sydney Luffman  3rd
  • Brandon Baskett 5th

Percussion

  • Devin Harris  3rd
  • Dakota Judge  7th
  • Alex White  8th

Our Sullivan South Rebel Band performed at the 62nd annual “Music in the Castle” competition at TN High School on October 6, 2012. They received 2nd place in their class in Music, General Effect, and Percussion. They received 3rd place in their class in Visual and Color Guard. The band placed 2nd in their class and 3rd overall for the day out of 18 bands!!! Way to go Rebel Band!!!

The Sullivan South Rebel Band performed at the 28nd annual “Appalachian Classic” competition at Sullivan Central High School. They competed against Science Hill and TN High School in Class 5A, as well as 12 other bands in classes 1A to 4A. The band was award 1st place in General Effect and 2nd place in the Music, Visual, and Percussion captions. They received 3rd place in their class in Color Guard and Drum Major. The band placed 2nd in Class 5A and 2nd  overall for the day out of 15 bands!!! WAY TO GO REBEL BAND!!!

Way to go South Concert Band! Superior ratings in EVERYTHING today, March 22, 2012 at the Greeneville Concert Festival! Go BAND!

Congratulations to the following students who made the top ETSU Honor’s Band:  Chris Ward and Christine Sass made 3rd Chair, Guy Bortz made 2nd Chair, and Kim Parker made 1st Chair.

East Tennessee School Band and Orchestra Association auditions for this year’s Junior Band Clinic were held on Saturday, January 14, 2012 at Volunteer High School.  Five ninth grade students from Sullivan South High School Band were selected at this audition to be part of the Junior Band Clinic to be held on February 10 and 11 at Greeneville High School.  The clinic will conclude with a concert on February 11.  The South Students who were selected for this honor are:

Sarah Visneski - 11th Chair Flute
Megan Zimmerman - 4th Chair Clarinet
Curtis Peters - 1st Alternate Bass Clarinet (5th Chair)
Peyton Cantrell - 8th Chair French Horn
Jake Selby - 3rd Chair Trombone

Congratulations to the following students who were chosen for the 2011 Sullivan County All-County Band: FLUTES: Kim Parker, Natalie Huffstutler, Brooke Johnson, Gracie Templeton; CLARINETS: Katie Masters, Kate Verna; SAXOPHONES: Caty Scarce, Peyton Nanney; TRUMPET: Chris Ward; HORNS: Christine Sass, Peyton Cantrell; TROMBONE: Jake Brickey; BARITONE: Guy Bortz; TUBA: Josh Collingsworth.  Kim Parker, Katie Masters, Christine Sass, Jake Brickey, and Guy Bortz all received the honor of first chair.

Congratulations to Sullivan South Rebel Guard member Jacob Ottinger who made a spot in the Cavaliers Drum and Bugle Corps Color Guard for summer 2012.  The Rebel Band will be watching you!

Four students from Sullivan South High School were selected at this audition to be a part of the All State-East Senior Band and Orchestra Clinic and concert which will be held February 2-4 at the Park Vista Hotel in Gatlinburg, Tennessee.  The students were judged on their skills in scales, prepared music, and sight reading.  The South students who were selected for this honor are Chris Ward for Trumpet, Kim Parker for Flute, Katie Masters for Clarinet, and Christine Sass for French Horn.  Chris Ward was selected to be in the top band.  Catherine Raible, Guy Bortz, Jake Brickey, Brooke Johnson, and Peyton Nanney all make alternate positions. 

2011 Southern States

Congratulations South Rebel Band! On November 5, 2011 the Sullivan South Band participated in their last competition of the season.  They participated in the US Scholastic Band Association Southern States Championship. They competed with 8 bands in the Class V Open Division from Georgia, Arkansas, Tennessee, Missouri, and Kentucky.  The South Band placed 3rd.  The point spread from 1st to 3rd was only 0.8 points.    

Congratulations South Rebel Band! South Rebel Band participated in Music in the Castle at TN High today. The results - 1st in Music, 1st in Percussion, 1st Overall in Class 4A, and 1st in Class 3A and 4A, and Band of the Day! Way to go Rebel Band!

2011 MITC
2011ASU

Congratulations Rebel Band! The Rebel Band participated in the Appalachian Marching Band Festival on October 15, 2011 and here are the wonderful results ~ 1st in - Percussion, Marching, General Effect, Color Guard, Drum Major, Overall Class 3A. They also received 1st Overall of all the classes and received the Chancellor's Cup. Way to go Band!

South Band participated in the 2011 Crockett Festival of Bands and received a Superior Rating in Class 3A as well as Best of Class for Color Guard and second place in Percussion.  Color Guard had the highest Guard score of AA & AAA Bands

2011cipa1
2011cipa2

The Sullivan South Winter Guard and Indoor Drumline participated in the Carolina Indoor Performance Association 2011 Championships on Saturday, April 2, 2011 at Western Carolina University.  The Winter Guard presented their show entitled “A Haunting Show.”  They placed 1st in their class of 12 units performing for the second consecutive year.  The Drumline presented their show entitled “What If?” and they placed 3rd in their class of 9 units performing. 

Congratulations to the Sullivan South Concert Band who participated in the ETSBOA Concert Festival at Greeneville High School on March 24, 2011.  They were given all superior ratings for their performance.  Go Band!

Congratulations to the South Drumline’s for their 1st Place Finish in the PSA Advanced Class and the Winter Guard for their 1st Place Finish in the HSA Intermediate  Class  at the CIPA Competition Hosted by Sullivan South on March 12, 2011.

 

Congratulations to the Drumline for their 3rd place Finish in the WGI Spartanburg Regional.  They were in a Class with 17 other Drumlines.  WAY TO GO!

Congratulations to the Drumline for their 3rd place Finish in the  2011 WGI Spartanburg Regional on March 5, 2011.  They were in a Class with 17 other Drumlines.  WAY TO GO!

The Sullivan South Winter Drumline and Winter Guard participated in the Clover High SchoolWinter Guard and Drumline Competition on February 19, 2011.  The Sullivan South Drumline presented their show “What If” and came in 2nd in their division.  The Sullivan South Winter Guard presented their show “A Haunting Show” and came in 1st in their Division. 

The Sullivan South Winter Drumline and Winter Guard participated in the Gibbs High School Carolina Indoor Performance Association (CIPA) Qualifier for Winter Guard and Drumline on January 22, 2011.  The Sullivan South Drumline presented their show “What If” and came in 2nd out of 13 performing Drumlines.  The Sullivan South Winter Guard presented their show “A Haunting Show” and came in 4th out of 13 performing Winter Guards. 

  • East Tennessee School Band and Orchestra Association auditions for this year’s Junior Band Clinic were held on Saturday, January 15, 2011 at Volunteer High School.  Five ninth grade students from Sullivan South High School Band were selected at this audition to be part of the Junior Band Clinic to be held on February 11 and 12 at Greeneville High School.  The clinic will conclude with a concert on February 12.  The South Students who were selected for this honor are: Natalie Huffstutler - Flute,  Brooke Johnson - Flute, Peyton Nanney - Alto Saxophone, Caty Scarce - Alto Saxophone, and Kate Verna - Clarinet
  • Twelve students from Sullivan South High School were selected at this audition to be a part of the All State-East Senior Band and Orchestra Clinic and concert which will be held February 3-5 at the Park Vista Hotel in Gatlinburg, Tennessee.  The students were judged on their skills in scales, prepared music, and sight reading.  The South students who were selected for this honor are Chase Duncan for Bass Clarinet, Chris Ward for Trumpet, Kim Parker for Flute, Katie Masters for Clarinet, Erica Morie for Bass Clarinet, John Webb for Trumpet, Aaron Stickley for Baritone, Caden Cox for Trumpet, Bryan Eldreth for Bassoon, Josh Smith for Trumpet, Christine Sass for French Horn, and Josh Collingsworth for Tuba.  Chase Duncan and Chris Ward were selected to be in the top band.
  • Congratulations to the following students who were chosen for the 2010 Sullivan County All-County Band: John Webb (Trumpet), Josh Smith (Trumpet), Chris Ward (Trumpet), Caden Cox (Trumpet), Evan Wade (Baritone), Nick Carey (Trumpet), Seth Hannah (Trumpet), Aaron Stickley (Baritone), Guy Bortz (Baritone), Jacob Ottinger (Trombone), Chase Duncan (Bass Clarinet), Josh Collingsworth (Tuba), Daniel Fleenor (Tuba), Christine Sass (Mellophone), Mary Collins (Mellophone), Kim Parker (Flute), Natalie Huffstutler (Flute), Brooke Johnson (Flute), Bryan Eldreth (Bassoon), Catherine Raible (Oboe), Joshua Kerr (Percussion), William Young (Alto Saxophone), Peyton Nanney (Saxophone), Katie Masters (Clarinet). Catherine Raible, Kim Parker, Bryan Eldreth Chase Duncan and William Young all received the honor of first chair.
Powell Valley

South Band participated in the 2010 Music in the Castle and received a 2nd in Class 4A.

In the McChesney Band Festival South Band was classified as Class 5A. In Class 5A, they got 1st place Color Guard, 2nd Place Drum Major, 1st place Percussion, and 1st Place Best in Class 5A.  They received a Division 1 Rating which is a Superior Rating.  To cap off the day, the Sullivan South Band won the overall McChesney Band Festival 1st place Trophy – top of all 14 bands in attendance.

South Band participated in the 2010 David Crockett Festival of Bands and received a Superior Rating in Class 4A as well as Best of Class for Drum Major, Color Guard, and Percussion.

South Band participated in the 2010 USSBA State Championship at Carson Newman and received 2nd place in Class 4A.  The Percussion Section received a caption award..

10Crockett Festival of Bands

Last Updated  10/8/19

[Home] [About  Us] [Trophy Case] [Boosters] [Forms/Docs] [Volunteer] [Calendar]

2019 Sullivan South High School - PO Box 5664 Kingsport, TN 37663

For information about the Band or issues with the website E-mail Webmaster

Proud Sponsors

TN Arts Commission
Edward Jones Trailer Ad
NS.Logo.VER.PC (3)
Meadowview Candle1
Community Chest
FortHenryCustom Knives
HMG
Raffaele's02
Bank of TN
Promier Tree
Sheila Postell

Supporting Rebel Pride

Gateway Self Storage

423-378-7867

Southview03
IMG_0466
Promier Landscapes1